Belka Kauçuk
 
Paylaş
Bizden Haberler
ODTÜ Kariyer Fuarı'nda geleceğin Coşkunöz'lüleri ile bir araya geldik.
Haberin Devamı
Moskova’da düzenlenen ve uluslararası 260’dan fazla firmanın katılım gösterdiği Comtrans 2021 fuarında yer aldık.
Haberin Devamı
Coşkunöz Kalıp Makina Kalite Müdürü Okan Mercanlı ve Sanal Analiz Kıdemli Uzmanı Ömer Ayhan GOM firması öncülüğünde düzenlenen CADEM Metroloji Sac Metal Şekillendirme Bilgi Günü’ne konuşmacı olarak katılım sağladı. Sac Metal Şekillendirme Bilgi Gün&...
Haberin Devamı
Coşkunöz Eğitim Vakfı, mesleki ve teknik eğitim uygulamalarının öncüsü olma vizyonuyla hayata geçirdiği projelerini, günün ihtiyaçları doğrultusunda sürekli güncelliyor. CEV, Türkiye sanayisine ve üretimine, eğitimli ve donanımlı çalışan kazand...
Haberin Devamı
Ulusal Kalıpçılık Zirvesi katılımcıları arasında yer alan Coşkunöz Kalıp Makina Ticari Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Çoruh, “Ana ve Yan Sanayinin, Türk Kalıpçılarından Beklentileri” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.
Haberin Devamı
Coşkunöz Kalıp Makina; Çevreye Duyarlı Sanayi Tesisi Yarışması'nda bu yıl da ödül aldı
Haberin Devamı
Coşkunöz Kalıp Makina AŞ, Türk Metal Sanayicileri Sendikası’nın (MESS) düzenlediği MESS Altın Eldiven İş Sağlığı ve Güvenliği Yarışması’nda büyük ödüle layık görüldü.
Haberin Devamı
Coşkunöz Kalıp Makina, dünyanın en büyük sac işleme fuarı olan EuroBLECH’te yoğun ilgi gördü.
Haberin Devamı
23-26 Ekim'de Hanover Almanya'da düzenlenecek olan Euroblech 2018 Uluslararası Sac İşleme Teknolojisi Fuarı'nda yer alacak Coşkunöz Kalıp Makina standını ziyarete bekliyoruz.
Haberin Devamı
Coşkunöz Kalıp Makina olarak her yıl gerçekleşen Çevre Ayı etkinliklerimiz için bu yıl Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nde buluştuğumuz çocuklarımızla karbon ayak izinin ne olduğunu, nasıl azaltıldığını öğrendik ve çok eğlendik.
Haberin Devamı
Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş.,Dünya Çevre Günü’nde gerçekleştirilen ödül töreninde Çevresel Farkındalık Ödülü’nü aldı.
Haberin Devamı
ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO14001:2015 & OHSAS18001:2007 Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Entegre Yönetim Sistemleri yeniden belgelendirme denetimleri, başarı ile tamamlandı.
Haberin Devamı
Coşkunöz Kalıp Makina AŞ, otomotiv sektörünün liderlerini Bursa’da bir araya getiren Otomotiv Buluşması organizasyonuna katıldı.
Haberin Devamı
Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Genel Müdürü Alper Uysal, Dünya Gazetesi’e verdiği ropörtajda mevcut pazarlarına Rusya’yı da eklemeyi hedeflediklerini söyledi.
Haberin Devamı
Coşkunöz Kalıp Makina, 30 Mayıs- 02 Haziran 2017 tarihleri arasında Stuttgart /Almanya’da gerçekleştirilen Moulding Expo Uluslararası Model Kalıp ve Kalıp İmalatı Fuarı’na katıldı.
Haberin Devamı
Coşkunöz Kalıp Makina, 30 Mayıs - 2 Haziran 2017 tarihleri arasında Almanya’nın Stuttgart şehrinde gerçekleşecek olan,
Haberin Devamı
Coşkunöz Kalıp Makina, 25-29 Ekim 2016 tarihleri arasında Hannover /Almanya’da gerçekleştirilen Euroblech 24. Uluslararası Sac Levha İşleme Teknolojisi Fuarı’na katıldı.
Haberin Devamı